Scroll Top

روش های ارسال

روش های ارسال و رهگیری

مجموعه سویق سعی دارد با سریعترین نحوه ارسال ، خریدی آسان و لذت بخش را برای شما فراهم آورد. سفارشات خریداران محترم در روزهای عادی به دو روش زیر ارسال می گردند.

1- پست

سفارشات در این روش از طریق “شرکت پست جمهوری اسلامی ایران” انجام می‌شود.
کلیه سفارشات آماده ارسال، در طول هفته از شنبه تا پنجشنبه به صورت روزانه به شرکت‌ پست تحویل می‌گردد. بدیهی است زمان تحویل کالا به خریداران محترم در ارتباط مستقیم با موقعیت جغرافیایی شهرستان مقصد و اولویت‌بندی ارسال سفارشات توسط شرکت‌های مذکور است.
هر یک از سفارشات تحویل شده به ” شرکت پست جمهوری اسلامی ایران “، دارای کد مرجع 24 رقمی بوده که با استفاده از آن در بخش “رهگیری” سایت “شرکت پست” می‌توان از آخرین موقعیت سفارش اطلاع حاصل کرد.

کد مرجع 24 رقمی پست را می توانید در صفحه “سفارشات من” با کلیک بر روی جزئیات سفارش در قسمت “توضیحات مدیر” مشاهده فرمایید.

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 1 تا 7 روز کاری است.
در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

رهگیری پستی

2 – باربری

باربری جهت ارسال محصولاتی که حجم و وزن بیشتری دارند و ارسال آنها با تیپاکس یا پست از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه نیست ، برای تمامی شهرهای کشور در نظر گرفته شده است.

مدت زمان تقریبی تحویل کالا به دست خریدار ، از زمان تحویل به دفتر باربری بین 1 تا 3 روز کاری میباشد.

نظرات (1)

Very good post. I certainly appreciate this site. Continue the good work!

نظر خود را ثبت کنید